O společnosti

MONTAKO - obchod s.r.o.

Tradice značky MONTAKO má své kořeny již v prvním porevolučním roce 20. století. Společnosti zastřešené jedinou značkou, jediným majitelem a ryze českým kapitálem se postupně etablovaly na českém stavebním trhu nejen v oblasti obchodní, ale i stavební a výrobní. Samostatná společnost MONTAKO - obchod s.r.o. provozuje stavebniny v nově vystavěném moderním areálu v Kralupech nad Vltavou a od roku 2014 je součástí evropské sítě nezávislých stavebnin BIGMAT.

Celý areál stavebnin má rozlohu bezmála 40 000 m2. 40 stálých zaměstnanců má na starosti téměř 20 000 skladových položek od 300 dodavatelů, doplňuje 4 000 paletových míst a má v péči prodejnu o rozloze 2 000 m2.

Na českém trhu známý specialista na izolace, zateplovací systémy a povrchové úpravy dnes nabízí ucelený sortiment stavebních materiálů od renomovaných výrobců a dodavatelů rozšířený navíc o možnost zapůjčení profesionálního stavebního nářadí a strojů. Součástí podpory prodeje stavebních materiálů je i vlastní středisko technické podpory, které zajišťuje širokou škálu odborných činností v mnoha oblastech, od návrhů optimálních řešení až po diagnostiku staveb či hodnocení stavebních materiálů.

Základním cílem společnosti je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK. Naše cesta osobního přístupu založená na zdravém rozumu a úsudku vytváří partnerství s pečetí důvěry a věrnosti, a to již téměř tři desítky let.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Vodárenská 732, 278 01 Kralupy nad Vltavou - Lobeček 315 746 132-133, 315 721 805-806 info@montako.com