O společnosti

MONTAKO - obchod s.r.o.

MONTAKO – je obchodní značka, která má počátek své tradice již v roce 1990. Postupem několika let se firma zaštítěná jejím jménem stala v oblasti zateplování budov specialistou na českém trhu. S nárůstem požadavků na komplexní dodávky stavebních prací začala nabízet i provádění ostatních stavebních prací na klíč včetně prodeje stavebních materiálů.

Společnost během několika let prošla několika interními fúzemi, při kterých se hledala optimální ekonomická i funkční koexistence čtyř hlavních směrů společnosti, které tvoří: obchod, stavební práce, zateplování budov a půjčovna strojů a nářadí. Montako s.r.o. svými komplexními aktivitami v oblasti obchodu položilo základ i výrobním činnostem, kterými se dnes zabývají samostatné společnosti Ing. Petra Závodského.

Divize obchodu, která do sezóny 2013 vstoupila jako samostatný právní subjekt MONTAKO – obchod s.r.o. by se dala nazvat obratovou páteří společnosti. Vyrostla především na obchodě s tepelnými izolacemi a zateplovacími systémy, kde se stala jedním z největších prodejců extrudovaných polystyrenů a sklovláknitých mřížek na českém trhu. Kromě toho dnes nabízí i komplexní sortiment stavebních materiálů v moderních stavebninách o rozloze 15 000 m2 s logistickým skladem na Moravě a pobočkou v Novém Bydžově. Velký důraz společnosti byl přenesen na segment technické podpory prodeje.

K činnostem stavební divize patří například výstavba i rekonstrukce rodinných, bytových i průmyslových staveb. Divize zateplování budov nabízí komplexní dodávky a služby na všechny typy domů bytové i občanské vybavenosti. Divize půjčovny stavebních strojů poskytuje zákazníkům širokou nabídku služeb pro stavební práce včetně servisu strojů a zařízení.

Poptávkový formulář

K poptávce můžete vložit přílohu, například projektovou dokumentaci apod.
Vodárenská 732, 278 01 Kralupy nad Vltavou - Lobeček 315 721 310-11 info@montako.com
Jana Maláta 1875, Nový Bydžov info@montako.com